KURUMSAL

Güler yüzümüzle gülen yüzler görmek için çalışıyoruz.

Hakkımızda

LMK Çelik Ltd, Şti, 2001 yılından günümüze demir-çelik ve makine sektörlerinde edindiği deneyimi Türk sanayisine evrensel kalite ve standartlarda ürün-hizmet sunmak ve Türk çelik ürünlerinin yurtdışı pazarlarda daha fazla tercih edilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Türk Vasıflı Çelik sektörünün seçkin firmalarından biri olmayı hedefleyen LMK Çelik, otomotiv, makina, imalat, takım, kalıp, inşaat, ziraat, gaz, petrol, havacılık ve savunma sanayilerinde kullanılan alaşımlı, alaşımsız, ıslah, sementasyon, otomat, paslanmaz, takım, karbon ve yapı çeliklerinin tedarikçisidir.

SİZİN İÇİN

Yurtiçi ve yurtdışından saygın üretici ve servis merkezlerinden tedarik ettiğimiz ürünleri siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktan büyük memnuniyet duymaktayız.

Güler yüzümüzle gülen yüzler görmek için çalışıyoruz.

MİSYON

Sürdürülebilir başarıyı hedefleyerek Türk ve Dünya sanayisinin ihtiyaç duyduğu vasıflı çelik ürünlerini çözüm ortağı anlayışı ile iş ortaklarımızın hizmetine sunmak.

VİZYON

Dinamik ve gelişime açık yapımız ile iş ortaklarımıza değer katan çözümleri sunarak, kendi ve Türk sanayisinin global pazar payını arttırmaya devam etmektir.

Genel Müdür’den


1977 yılında Ankara’da doğdum. 2000 yılında İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul’da demir-çelik ürünleri ticareti yapan bir dış ticaret firmasında yurtdışı satış sorumlusu olarak iş hayatına başladım. 2005’te Bursa sanayisinin öncü döküm ve makine firmasında çalışmak üzere Bursa’ya yerleştim. 2009 yılında Bilgi Üniversitesi’nden MBA derecemi aldım. İyi derecede İnglizce biliyorum. 2018 yılına kadar aynı firmada satın alma ve satış müdürlüğü pozisyonlarında görev yaptım. 2020 yılında edindiğim bilgi ve deneyimi sizlerin hizmetine sunabilmek için LMK Çelik Ltd. Şti’ni kurdum.

Güler yüzümüzle gülen yüzler görmek için çalışıyoruz.

Saygılarımla,

Özgür A. Özay

Neden LMK Çelik?

  • Dinamik, hızlı ve yenilikçi
  • Müşteri odaklı çözüm
  • Çok kaynaktan çözüm
  • Zamanında teslimat
  • Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi
  • Rekabetçi fiyat
  • Mühendislik altyapısı
  • Sektör deneyimi

Hizmet Verilen Sektörler